RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints CUL24A2194 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CUL24A2194 4.25 Inch Fourth Pan 24 Gauge Stainless Steel - Pan
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL24A2194 |
| Manufacturer Part # | CUL24A2194 |
| Height | 4" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL24A2194 Ninth X 4 In Pan 24 Gauge