RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints CUL24A2126P commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CUL24A2126P 10 Inch Perforated Half Size 24 Gauge Pan 6 Inch Deep
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL24A2126P |
| Manufacturer Part # | CUL24A2126P |
| Height | 6" |
| Width | 10.33" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL24A2126P Half Size 6 In Deep Perforated 24 Gauge