- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CUL24A2121P 10 Inch 24 Gauge Deep Perforated Pan
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL24A2121P |
| Manufacturer Part # | CUL24A2121P |
| Height | 1.25" |
| Width | 10.33" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL24A2121P Half Size 1 1/4 In Deep Perforated 24 Gauge