RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints CUL24A2002 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CUL24A2002 12 3/4 Inch Full Pan 24 Gauge Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL24A2002 |
| Manufacturer Part # | CUL24A2002 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL24A2002 Full X 2 1/2 In Pan 24 Gauge