RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints CUL24A1230CS commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CUL24A1230CS 13 Inch Slotted Cover 24 Gauge - 2/3 Size
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL24A1230CS |
| Manufacturer Part # | CUL24A1230CS |
| Height | 0.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL24A1230CS 2/3 Size Slotted Cover 24 Gauge