RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints CUL24A1190CS commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CUL24A1190CS 4.25 Inch Ninth Size Slotted Cover 24 Gauge
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL24A1190CS |
| Manufacturer Part # | CUL24A1190CS |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL24A1190CS Ninth Size Cover Slotted 24 Gauge