RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints CUL22E2136 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CUL22E2136 6 Inch Stainless Steel Steaming Pan
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL22E2136 |
| Manufacturer Part # | CUL22E2136 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL22E2136 1/3 Sz 6 In Stm Pan
