- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CUL22E2132 6 Inch 1/3 Size Steam Table Pan - Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL22E2132 |
| Manufacturer Part # | CUL22E2132 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL22E2132 1/3 Size 2 1/2 In Steam T Able Pan