RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints CUL22E2122 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CUL22E2122 10 Inch Half Pan 22 Gauge Stainless Steel with Mavrik
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL22E2122 |
| Manufacturer Part # | CUL22E2122 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.33" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL22E2122 Half X 2 1/2 In Pan 22 Gauge