RestaurantSupply.com is your trusted source for Adcraft cake and pastry decorating tools.
- Authorized Adcraft dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Adcraft CTC-2 cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Adcraft CTC-2 Radiant Cover 1 Inch Width Durable Corrosion Resistant Heat Retention
| Manufacturer | Adcraft |
|---|---|
| Model Number | CTC-2 |
| Manufacturer Part # | CTC-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Adcraft CTC-2 Radiant Cover