RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux CT6U commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux CT6U 5.69 Inch Tomato Slicer Electric Countertop - OEM
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | CT6U |
| Manufacturer Part # | CT6U |
| Height | 9.44" |
| Width | 5.69" |
| Depth | 16.81" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux CT6U Tomato Slicer