RestaurantSupply.com is your trusted source for Hickory reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory CT6-5K reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory CT6-5K 6 Inch Ties High-Tensile Tie 5000 Bundles
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | CT6-5K |
| Manufacturer Part # | CT6-5K |
| Height | 6.4" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 5.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory CT6-5K 6 In Ties 5000 Per Bag