Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CT-102824 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CT-102824 3.35 Liter Standoff Nylon - Medium Volume Food Processing
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CT-102824 |
| Manufacturer Part # | CT-102824 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CT-102824 Standoff Nylon 3.35l (4 Need