Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CT-100071 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CT-100071 3.85 Inch Fast Acting Fuse 20amp 250 Volt Metal
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CT-100071 |
| Manufacturer Part # | CT-100071 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CT-100071 Fuse 20amp 250 V Fast Act Ing