- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting CT-0010 6 Inch Electric Contacting Device - Foodservice Equipment
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | CT-0010 |
| Manufacturer Part # | CT-0010 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting CT-0010 Ew Contactor 3 Pole
