Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro wall mount shelving.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro CSWS1836SK-480 wall mount shelving
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro CSWS1836SK-480 36 Inch Heavy Duty Wall Shelf with Plastic Gray
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | CSWS1836SK-480 |
| Manufacturer Part # | CSWS1836SK-480 |
| Height | 4.23" |
| Width | 37.26" |
| Depth | 18.33" |
| Weight | 11.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro CSWS1836SK-480 36" X 18" Heavy Duty Plastic Wall Shelf. 150 Lbs Capacity, Per Shelf.
