Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CSTR-5P78ESB 4.95Inch Caster with Brake Stainless Steel
Item:
#1511311
Technical details
| Manufacturer | Piper Products |
|---|---|
| Model Number | CSTR-5P78ESB |
| Manufacturer Part # | CSTR-5P78ESB |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 2.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CSTR-5P78ESB 4.95Inch Caster with Brake Stainless Steel
