Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CSS01751 2.5 Inch Pepper Mill Citat with Stainless Steel Mechanism
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CSS01751 |
| Manufacturer Part # | CSS01751 |
| Height | 6" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CSS01751 5.5in Pepper Mill Citat