RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CS36745 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CS36745 6 Inch Swivel Caster with Phenolic Wheel and Steel Core
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CS36745 |
| Manufacturer Part # | CS36745 |
| Height | 4.3" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 4.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CS36745 3 1/4x1 1/2 Swivel Caste R Withphenolic Wheel And
