RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CS35290 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CS35290 5 Inch Polyurethane Caster with Brake for Commercial Use
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CS35290 |
| Manufacturer Part # | CS35290 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 3.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CS35290 Caster Stem 1.5" Rigid 5 "wheelw/brake Poly
