RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) CS0024 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) CS0024 8 Foot 12/3 SJ Tow Cord Set with Durable Insulation
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | CS0024 |
| Manufacturer Part # | CS0024 |
| Height | 4" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) CS0024 Cord Set 12/3 Sjtow 8 30lead
