FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart CROWN-7-5030 Electric Heating Element 480V 18kW Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | CROWN-7-5030 |
| Manufacturer Part # | CROWN-7-5030 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen CROWN-7-5030 Heating Element 480v 18kw
