RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket fruit cutters and vegetable cutters.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart CROWN-4-LLC1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart CROWN-4-LLC1 Liquid Level Control Durable Corrosion-Resistant Metal
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | CROWN-4-LLC1 |
| Manufacturer Part # | CROWN-4-LLC1 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen CROWN-4-LLC1 Liquid Level Control
