FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROTG2 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROTG2 52 Inch Towable Grill Gas Stainless Steel - 48 Inch
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROTG2 |
| Manufacturer Part # | CROTG2 |
| Height | 30" |
| Width | 52" |
| Depth | 75" |
| Weight | 652 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROTG2 Towable Grill 48in