Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CRORES 23 Inch Stainless Steel Grill End Shelf with Durable Design
Item:
#1847541
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CRORES |
| Manufacturer Part # | CRORES |
| Height | 1" |
| Width | 23" |
| Depth | 14" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CRORES 23 Inch Stainless Steel Grill End Shelf with Durable Design
$266.12
Unit price
/
Unavailable