Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CROPGT1117 22 Inch Veggie and Fish Tray Stainless Steel with Handle
Item:
#1846550
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROPGT1117 |
| Manufacturer Part # | CROPGT1117 |
| Height | 1" |
| Width | 22" |
| Depth | 13" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CROPGT1117 22 Inch Veggie and Fish Tray Stainless Steel with Handle
$192.17
Unit price
/
Unavailable