FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROPCB36 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROPCB36 37 Inch Gas Charbroiler Portable Stainless Steel - 1 Burner
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROPCB36 |
| Manufacturer Part # | CROPCB36 |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 70" |
| Weight | 107 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROPCB36 Portable Charbroiler 36in