FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial restaurant ranges.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROMG60NG commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROMG60NG 37 Inch Mobile Griddle Gas Stainless Steel 60-Inch with Burners
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROMG60NG |
| Manufacturer Part # | CROMG60NG |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 70" |
| Weight | 348 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROMG60NG Mobile Griddle 60in Ng