FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints hot dog equipment.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROMCB72NG hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROMCB72NG 37 Inch Gas Charbroiler Stainless Steel Mobile - 72 Inch
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROMCB72NG |
| Manufacturer Part # | CROMCB72NG |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 82" |
| Weight | 253 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROMCB72NG Mobile Charbroiler 72in Ng