FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CROMCB72LP 37 Inch Gas Charbroiler Stainless Steel Mobile 72 Inch
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROMCB72LP |
| Manufacturer Part # | CROMCB72LP |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 82" |
| Weight | 253 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROMCB72LP Mobile Charbroiler 72in Lp