FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints hot dog equipment.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROMCB60NG hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROMCB60NG 37 Inch Gas Charbroiler Stainless Steel with 4 Burners
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROMCB60NG |
| Manufacturer Part # | CROMCB60NG |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 70" |
| Weight | 215 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROMCB60NG Mobile Charbroiler 60in Ng