FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROMCB36NG cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROMCB36NG 36 Inch Gas Charbroiler Mobile Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROMCB36NG |
| Manufacturer Part # | CROMCB36NG |
| Height | 25" |
| Width | 56" |
| Depth | 64" |
| Weight | 143 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROMCB36NG Mobile Charbroiler 36in Ng