RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROIE36M cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROIE36M 36 Inch Elite Grill Cart Gas - Outdoor LP
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROIE36M |
| Manufacturer Part # | CROIE36M |
| Height | 55.88" |
| Width | 63.39" |
| Depth | 24.92" |
| Weight | 700 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROIE36M 36 In Estate Elite Grill Cart Outdoor Lp