RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROIE30MNG cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROIE30MNG 30 Inch Grill Cart Gas Outdoor Elite - Estate
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROIE30MNG |
| Manufacturer Part # | CROIE30MNG |
| Height | 55.88" |
| Width | 58.89" |
| Depth | 24.92" |
| Weight | 650 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROIE30MNG 30 In Estate Elite Grill Cart Outdoor Ng