FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROIBI48LPGO cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROIBI48LPGO 56 Inch Charbroiler Gas Built In Outdoor Grill
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROIBI48LPGO |
| Manufacturer Part # | CROIBI48LPGO |
| Height | 32.22" |
| Width | 55.72" |
| Depth | 24.69" |
| Weight | 300 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROIBI48LPGO 48 In Outdoor Charbroile Built In Lp