FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROIBI36NGGO cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROIBI36NGGO 41 Inch Gas Outdoor Charbroiler Single - Built In
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROIBI36NGGO |
| Manufacturer Part # | CROIBI36NGGO |
| Height | 32.22" |
| Width | 41.35" |
| Depth | 24.69" |
| Weight | 200 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROIBI36NGGO 36 In Outdoor Charbroile Built In Ng