- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CROG2022 20 1/2 Inch Griddle Plate Stainless Steel OEM with Finish
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROG2022 |
| Manufacturer Part # | CROG2022 |
| Height | 2" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 21.38" |
| Weight | 50 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROG2022 Griddle Plate 21 3/4in X 20 1/2in