Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CROCYL20 24 Inch Propane Tank 20 lb Gas Fuel Storage - Durable Steel
Item:
#1847885
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCYL20 |
| Manufacturer Part # | CROCYL20 |
| Height | 30" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CROCYL20 24 Inch Propane Tank 20 lb Gas Fuel Storage - Durable Steel
$220.55
Unit price
/
Unavailable