FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints steam tables and food wells.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCVRCB72RDPSIBULK steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCVRCB72RDPSIBULK 72 Inch Gas Outdoor Grill Pro 10 Burner Red and Black
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCVRCB72RDPSIBULK |
| Manufacturer Part # | CROCVRCB72RDPSIBULK |
| Height | 28" |
| Width | 81" |
| Depth | 53" |
| Weight | 473 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCVRCB72RDPSIBULK 72 In Lp Outdoor Grill Pro 10brnr Rldm Bnrck