FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CROCVRCB60WGPSIBULK 60 Inch Gas Outdoor Grill Pro Series 8 Burner
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCVRCB60WGPSIBULK |
| Manufacturer Part # | CROCVRCB60WGPSIBULK |
| Height | 28" |
| Width | 69" |
| Depth | 53" |
| Weight | 402 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCVRCB60WGPSIBULK 60 In Lp Outdoor Grill Pro Series 8brnr Wndgrds