FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCVPZ48MBNG strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCVPZ48MBNG 28 Inch Gas Mobile Pizza Oven 4 Burner - Floor Model
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCVPZ48MBNG |
| Manufacturer Part # | CROCVPZ48MBNG |
| Height | 53" |
| Width | 28" |
| Depth | 70" |
| Weight | 525 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCVPZ48MBNG 48 In Mobile Pizza Oven Natural Gas