FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCVPZ24MBNG commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCVPZ24MBNG 28 Inch Mobile Pizza Oven Gas - 24 Inch
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCVPZ24MBNG |
| Manufacturer Part # | CROCVPZ24MBNG |
| Height | 53" |
| Width | 28" |
| Depth | 46" |
| Weight | 366 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCVPZ24MBNG 24 In Mobile Pizza Oven Natural Gas