FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCVPHS5C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCVPHS5C 34 Inch Mobile Hand Sink Cold Water Stainless Steel
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCVPHS5C |
| Manufacturer Part # | CROCVPHS5C |
| Height | 60" |
| Width | 34" |
| Depth | 30" |
| Weight | 180 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCVPHS5C 5 Gal Mobile Hand Sink Cold Water