FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCVPHS3 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCVPHS3 26 Inch Portable Sink Triple Countertop Stainless Steel
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCVPHS3 |
| Manufacturer Part # | CROCVPHS3 |
| Height | 39" |
| Width | 26" |
| Depth | 40" |
| Weight | 160 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCVPHS3 Portable Sink Triple