FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCVPHS2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCVPHS2 26 Inch Portable Sink Double Stainless Steel with Sink
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCVPHS2 |
| Manufacturer Part # | CROCVPHS2 |
| Height | 39" |
| Width | 26" |
| Depth | 38" |
| Weight | 160 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCVPHS2 Portable Sink Double