FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints hand sinks.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCV3WHS hand sinks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCV3WHS 32 Inch Hot Dog Steamer Electric OEM with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCV3WHS |
| Manufacturer Part # | CROCV3WHS |
| Height | 45" |
| Width | 32" |
| Depth | 62" |
| Weight | 267 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCV3WHS Hot Dog Steamer