FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROCCB60LP cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROCCB60LP 37 Inch Gas Grill - Club Grill 60 Inch
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROCCB60LP |
| Manufacturer Part # | CROCCB60LP |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 70" |
| Weight | 286 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROCCB60LP Club Grill 60in Lp