RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CROABR3672 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CROABR3672 36 Inch Bun Rack - Floor Model, Stainless Steel, OEM
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CROABR3672 |
| Manufacturer Part # | CROABR3672 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 36" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CROABR3672 Bun Rack 36in For Rd 36/72