RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861 175 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861 175 Gasket Kit 7 Inch Food Safe Rubber Sealing
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861 175 |
| Manufacturer Part # | 0861 175 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 2.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861 175 Gasket Kit
