RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0769 045 K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0769 045 K 5.5 Inch Vent Fan Kit Electric with Durable Build
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0769 045 K |
| Manufacturer Part # | 0769 045 K |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0769 045 K Vent Fan 120vac 50/60hz 15.5/14.5 Watts, Crescor H149pc H149ua12 R171s1856
